Poznajmy się. Mam na imię Rafał

DSC_1053.jpg
DSC_4611.jpg

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. A jeśli czytacie ten tekst dziękuję również za poświęcony czas, który na pewno zaowocuje wspaniałą galerią i skarbem wspomnień.

Kilka słów o mnie abyście mogli mnie lepiej poznać. Urodziłem się i mieszkam w Opolu-już kolejna dekada (nie powiem która :P )

To jest moje miasto ale jeżeli chodzi o wykonywanie zdjęć nie ograniczam się tylko do tego regionu.

Fotografia to moja pasja od lat. To, że zajmuję się właśnie tym zawdzięczam mojej mamie :), która zainwestowała pieniążki w mój pierwszy aparat (Olympus C4000 zoom do tej chwili mam go na półce).

Wtedy wszystko się zaczęło. Bakcyl do fotografii został połknięty i od tamtej pory aparat towarzyszy mi w życiu prywatnym jak i zawodowym.

W moich zdjęciach ważne jest dla mnie aby uchwycić dla Was niepowtarzalne chwile i emocje, do których możecie wrócić po latach i przeżywać je ponownie. Istotne jest również to, że "wtapiam" się w otoczenie i pozostaję niewidoczny, dzięki temu uzyskuje naturalne i niepozowane ujęcia. Już od przygotowań dokumentuję wszystko co dla innych może być nieistotne a w całości tworzy jednolitą i spójną historię pierwszego dnia Waszego nowego życia.

Wiem, że w tak ważnym momencie jakim jest ślub pojawia się duży stres i dzieją się różne rzeczy ale jestem tam po to aby zatrzymać te najlepsze i najpiękniejsze sekundy, do których warto wracać. 

Zawsze daje z siebie 100% abyście byli zadowoleni z mojej pracy i jej efektów.
Cały czas poszerzam swoją wiedzę i uczę się nowych rzeczy, które pozwalają mi na dalszy rozwój jak i wykorzystanie możliwości sprzętowych.

Podążanie za nowościami technicznymi oraz coraz to nowymi trendami daje wiele radości i przyjemności z fotografii.

Fotografuję na terenie województwa opolskiego oraz ościennych, jeśli jest potrzeba mogę dojechać dalej.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Rafał Słowikowski
opole i kropka.png
Moje miasto Opole